CentrumStylizacji

PRZEKŁUWANIE USZU

BEZBOLESNE PRZEKŁUWANIE USZU

Produkty użyte do zabiegu przekłucia uszu w Centrum Stylizacji oparte są na firmie pionierskiej w tej dziedzinie a mianowicie Studex Poland. To największy producent systemu do przekłuwania uszu oraz wysterylizowanych wkładów.

Bezbolesne przekłuwanie uszu z zachowaniem najwyższych zasad higieny oraz bogate wzornictwo kolczyków sprostają najbardziej wymagającym.

Dla najmłodszych klientek mamy prezenty i dyplomy.

Serdecznie zapraszamy!

Zasady postępowania po zabiegu

Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.

Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu STUDEX’a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.

Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX’a, jak opisano powyżej.

Okolica przekłucia powinna być OCZYSZCZONA Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX’a, a następnie pozostawać SUCHA, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych.