CentrumStylizacji

PRZEDŁUŻANIE RZĘS I REGULACJA BRWI

Przedłużanie rzęs – metody SECRET LASHES

METODA 1:1

Metoda 1:1 to wyjątkowa technika pozwalająca przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Efektem przedłużania jest pełne i wyraziste oko o wspaniałym i naturalnie wyglądającym wachlarzu rzęs.

Ta metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, ,,włosek po włosku” do Twoich naturalnych rzęsach, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy utrzymują się do 8 tygodni jednak dla najlepszych efektów zalecane jest uzupełnianie co 4, 5 tygodni ze względu na cykl wzrostu i wypadania rzęs, przez który przechodzą rzęsy, podobnie jak włosy. Przedłużone rzęsy można nosić długoterminowo, nie wpływają one na stan powiek ani naturalnych rzęs.

METODA 2:1

Przedłużanie rzęs metoda 2:1 to luksusowy zabieg który zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowo delikatne i naturalne rzęsy z włosia norki syberyjskiej, to materiał bardzo unikatowy. Rzęsy z norki charakteryzują się niesamowitą lekkością i doskonale imitują rzęsy ludzkie. To wszystko zasługa specjalnie opracowanej metodzie dającej niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd.

Technika aplikacji rzęs metodą 2:1 polega na doklejeniu do 1 naturalnej rzęsy 2 rzęs wykonanych z naturalnych materiałów: z włosia norki syberyjskiej bądź wykonanych z jedwabiu co pozwala na uzyskanie pięknego wachlarza rzęs, dając niesamowite zagęszczenie i naturalny wygląd. Idealne dla osób z rzadkimi naturalnymi rzęsami, które chcą uzyskać efekt podwojenia ilości rzęs.

METODA Blink&Express

Najszybsza metoda przedłużania rzęs ponieważ aplikację rzęs można wykonac już w 20 minut. Blink& Express to technika aplikacji pojedynczych rzęs w bardzo krótkim czasie. Zabieg ten wykonuje się na siedząco bądź leżąco, w dodatku można w tym czasie świadczyć inne usługi klientce np. manicure, pedicure, balejaż. Ta metoda skierowana jest dla osób które chcą w szybki sposób posiadać piękne długie i gęste rzęsy na specjalne okazje np. ślub, zabawa sylwestrowa, sesje zdjęciowe czy urlop ale również dla osób, które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs. Rzęsy założone metodą Blink&Express należy ściągnąć po 2 tygodniach od aplikacji.

METODA objętościowa Rusian Volume 2d/8d

Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innwacyjnych technik osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.