CentrumStylizacji

PIELĘGNACJA STÓP

PIELĘGNACJA STÓP – POSTAW NA ZDROWE STOPY!

Pedicure kosmetyczny, leczniczy oraz spa to zabiegi wykonywane w naszym gabinecie profesjonalnie i z pasją. Z zapewnieniem pełnej higieny, bezpieczeństwa oraz komfortu. Osobne pomieszczenie do wykonywania usługi sprawia, ze poczujesz się zrelaksowana/ny.

Bardzo ważne jest aby każdy klient miał pewność , że jest wyjątkowy. Dlatego dbamy o czystość i sterylność pomieszczenia oraz narzędzi którymi pracujemy. Posiadamy własny autoklaw w którym narzędzia są sterylizowane po każdym zabiegu. Pilnik oraz inne przybory które nie nadają się do sterylizacji oraz ponownego użycia zostają zutylizowane.

Zapraszamy wszystkich którzy cenią sobie pełen profesjonalizm.

W ,,Centrum Stylizacji” dostępne są następujące zabiegi pielęgnacyjne stóp:

  • Pedicure kosmetyczny: zabieg wykonywany na stopie zdrowiej. Pedicure kosmetyczny obejmuje skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W takcie zabiegu usuwane są mechanicznie zgrubienia naskórka z całej powierzchni stopy oraz palców.
  • Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się narzędzi i akcesoriów metalowych, tylko preparaty pielęgnacyjne.
  • Pedicure leczniczy: obejmuje zabiegi wykonywane na stopie z różnego rodzaju dolegliwościami jak: usunięcie modzeli, nagniotków, odcisków lub eliminowania problemu wrastających paznokci czy pękających pięt. Zabiegi te są bardzo często ostatnią szansą przed wizytą u chirurga ! Wykonując wybrany zabieg z zakresu pedicure leczniczego, wykonujemy też tradycyjny pedicure.