CentrumStylizacji

MASAŻE

Usługi masażu leczniczego i relaksacyjnego

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, który w swej klasycznej formie polega na wykonywaniu rękoma specjalnych chwytów: głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, wałkowania, wyciskania i innych. Jest oddziaływaniem bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu.

Masaż klasyczny

Kombinacja sześciu technik niosąca za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Jego działanie można dostrzec niemal we wszystkich układach organizmu. Należy do najbardziej popularnych zabiegów i stał się podwaliną wielu innych metod masowania.

Masaż relaksacyjny

Działanie tego masażu obejmuje strefę psychosomatyczną oraz fizyczną. Jego zadanie to przede wszystkim wyciszenie organizmu, uspokojeniu myśli oraz ucieczka od stresów dnia codziennego.

Masaż aromaterapeutyczny

Połączenie technik masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działając kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu.

Masaż gorącymi kamieniami

Ciepłe kamienie przesuwają się po ciele, pobudzając zmysły. Każdy kamień użyty w masażu przekazuje swoją unikalną energię. Wykazuje dobroczynny wpływ na skórę, tkankę mięśniową, układ krążenia ilimfatyczny, układ nerwowy.

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi to sztuka masażu ze świątyń na Hawajach, rytuał oczyszczania ciała i umysłu, praktykowany od setek lat. Jego charakterystycznymi atrybutami są płynne, zintegrowane pociągnięcia za pomocą przedramion, dłoni i palców.

Refleksoterapia stóp

Jest jedną z metod akupresury, czyli masażu polegającego przede wszystkim na ucisku konkretnych punktów ludzkiego ciała - w tym przypadku stóp. Poprzez stymulację odpowiednich zakończeń nerwowych w stopach można wpływać na odległe części ciała, leżące w danej strefie.

Indyjski masaż głowy

Podczas zabiegu opracowuje się mięśnie tej partii ciała, gdzie stres dosięga znaczących grup mięśni. Masuje się głowę, twarz, szyję, ramiona, barki, górną część pleców. Powoduje uczucie wyciszenia, uwalnia od niepokoju, podnosi poziom koncentracji, Redukuje depresję, poczucie przygnębienia i zmęczenia psychicznego.