CentrumStylizacji

ENDERMOLOGIA

Zapraszamy na zabiegi modelowania sylwetki, wyszczuplania i redukcji cellulitu zabiegami Endermologie® w naszym Centrum Stylizacji.

Endermologie® jest jedną z najdokładniej zbadanych metod wyszczuplania, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu, a efekty jej stosowania są udowodnione klinicznie. Metoda ta jest opatentowana i istnieje od 1986r. w ponad 100 krajach. Każdego dnia wykonywanych jest ponad 100.000 zabiegów na całym świecie, z których korzystają m.in. największe gwiazdy Hollywoodu, np. Jenifer Lopez, Sylvester Stallone czy Penelope Cruz.

Endermologie® wykorzystuje technikę Lipomassage™ (lipo=tłuszcz, massage=masaż), czyli unikalną technikę masażu, która dzięki zjawisku mechanotransdukcji umożliwia zredukowanie tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia. Lipomassage™ naśladuje ręce masażysty, ale jest nieporównywalnie szybsza (czas zabiegu to ok. 35 minut) oraz w przeciwieństwie do masażysty może skutecznie objąć znacznie więcej miejsc na ciele (nie tylko mięśnie).

Dzięki Lipomassage™:

 • możesz pozbyć się lokalnych otłuszczeń opornych na dietę i gimnastykę (np. uda, pośladki, brzuch)
 • możesz być szczuplejsza dokładnie w tych miejscach, w których chcesz

W naszym Centrum Stylizacji oferujemy zabiegi modelowania sylwetki metodą Endermologie® na oryginalnym francuskim urządzeniu najnowszej generacji CELLU M6®. Nasze Centrum Stylizacji posiada licencję na wykonywanie tych zabiegów a nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i posiada doświadczenie w ich przeprowadzaniu. Doskonałe rezultaty zabiegów gwarantuje wyjątkowa, opatentowana technika, czyli masaż rolkowy skóry wspomagany podciśnieniem. Precyzyjną, odpowiednią głębokość uzyskuje się dzięki unikalnej budowie głowicy zabiegowej, wyposażonej w niezależnie napędzane rolki. Technika LPG dzięki wielu programom umożliwia tworzenie ponad 300 rodzajów fałdy skórnej.

Dowiedz się więcej, pobierając broszury:
Mechano-Stimulation LPG
Nowy Endermolift

Zabiegom Endermologie® mogą poddawać się:

 • wszystkie kobiety, które chcą poprawić swoją sylwetkę, a szczególnie te które mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej, u których pomimo regularnych ćwiczeń i zdrowej diety występują niedoskonałości urody (zlokalizowany tłuszcz, cellulit, otłuszczanie kostek nóg i kolan, pośladków, bioder, ud, ramion, brzucha, pleców)
 • wszyscy mężczyźni, u których pomimo dobrego metabolizmu, ale wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się gromadzenie tłuszczu w niektórych miejscach (brzuch, linia talii)

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LPG Systems.

Bardzo dobre i widoczne efekty modelowania ciała dzięki zabiegom Endermologii uzyskuje się:

 • po przebytej ciąży
 • trakcie i po odchudzaniu
 • przy regularnych ćwiczeniach fizycznych

Dzięki zabiegom Endermologie®:

 • zredukujesz cellulit
 • uzyskasz znaczne ujędrnienie skóry (np. ciąży)
 • ukształtujesz sylwetkę
 • wyszczuplejesz
 • poprawisz skórę (np. po bliznach, oparzeniach, operacjach)
 • zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego
 • usuniesz toksyny z organizm

Jeden zabieg Endermologie® trwa ok. 35 minut i powtarza się go co 2-3 dni. Podczas zabiegu pacjent/pacjentka ma na sobie specjalny kostium, dzięki któremu uzyskujemy najlepsze efekty. Kostium zapewnia odpowiedni poślizg dla rolek, a w dodatku zapewnia pełen komfort i higienę. Jeden kostium wystarcza na wszystkie zabiegi. Pierwsze efekty w zależności od rodzaju tkanki są widoczne już po 4 seansach, ale jak wynika z doświadczenia najczęściej wybierana jest seria 10-20 zabiegów, dzięki czemu pacjentki uzyskują oczekiwane rezultaty. Ze względu na wysoką skuteczność osoby, które raz spróbowały tej metody bardzo często do niej wracają.

Należy pamiętać, że firma LPG, francuski producent urządzeń do Endermologie® już od ponad 25 lat pracuje nad udoskonalaniem swoich technologii. LPG może pochwalić się ogromną ilością badań klinicznych, artykułów w prasie oraz opiniami niezależnych ekspertów i klientów potwierdzających skuteczność Endermologie®.
Na rynku jest obecnych wiele różnych technik i urządzeń mających na celu walkę z tłuszczem i cellulitem na naszym ciele, które imitują działanie Endermologie® lub oferują znacznie mniejsze możliwości. Postaw na jakość, doświadczenie i udowodnione naukowo rezultaty i dołącz do grupy zadowolonych klientów.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LPG Systems.